Klimatyzator ścienny Split Saunier Duval

Klimatyzator ścienny Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, dedykowane do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i hotelowych.
Wysoka wydajność i niskie zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Wszystko to sprawia że jest dobrą propozycją dla firm, które szukają urządzenia służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania budynku.Efektywna powietrzna pompa ciepła daje gwarancję, że ogrzewanie budynku jest 2 krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą konwektorów elektrycznych.
Klimatyzator Split Saunier Duval SDH 17-065 NW polecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 50m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Pakiet zawiera także pilota na podczerwień.Natychmiastowe nagrzewanie pomieszczenia zapewnia wewnętrznywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni pompa ciepła o sprawności 2,5:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik z pompą ciepła Saunier Duval 17-NWO,pilot IR, instrukcja użytkowania.

http://sklep.eo.net.pl/kategoria-produktu/klimatyzatory