Kotły Vailanta z buforem na ciepłą wodę i sterownikiem – kwadratowa moc ogrzewania

Zestaw kotła kondensacyjnego producenta Vaillant ecoTec 23kW z kwadratowym zasobnikiem o pojemności 100l i sterownikiem calorMatic 450 to pełne źródło grzania i zagrzewania wody dla jednego obiegu grzewczego. Obiegiem może być sieć grzejników albo podłogówka. Tak zestawiony zestaw pozwala na dostarczenie ciepła dla mieszkania o powierzchni nawet 250 m2 i ciepłej wody użytkowej dla 2-3 osób.
Tudzież pakiet zestawiony z kotła Vaillat ecoTec 23kW, kwadratowego bufora o zasobności 100l i regulatora calorMatic 470 wraz z czujnikiem VR61 i czujnikiem VR10 stanowi pełen pakiet do zagwarantowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania składającego się z dwóch oddzielnych układów grzewczych. Obiegi mogą być na przykład grzejnikowe i podłogowe. Taki pakiet zapewnia wystarczającą ilość ciepła dla kwater i apartamentów do 250m2. Pojemność zasobnika dostarcza c.w.u do paru miejsc pobrań jednocześnie dla nawet 2-3 osób.
System kondensacji pieców zwiększa ich skuteczność i umożliwia oszczędności w ogrzewaniu. Piec ma większą sprawność przy 30% obciążeniu otrzymuje 108%. Funkcja Aqua Kondens System (ASK) pozwala na wykorzystanie procesu kondensacji również w trybie przygotowania ciepłej wody co pozwala na kolejne oszczędności. Dodatkową korzyścią jest możliwość dopasowania do innego parametru paliwa poprzez przeregulowanie kotła. Kotły maja wbudowaną dwustopniową pompę sterowaną elektronicznie, odpowietrznik, naczynie wzbiorcze i zawór bezpieczeństwa.
Zasobnik stojący Biawar Quattro, użyty w pakietach, ma zasobność 100l i dużą klasę oszczędności energetycznej A ze stratą postojową tylko 32,08 W/dobę. Interesujący kwadratoway kształt uzupełnia formę kotła.
Regulatory tygodniowe użyte w obu zestawach to calorMatic z tym, że typ 450 nadzoruje pojedynczym układem grzewczym i obiegiem ciepłej wody, a 470 wraz z sterownikiem VR61- dwoma obiegami.
Tak skonstruowane pakiety to wysoka jakość zapewniona przez liderów z branży ogrzewania w wyjątkowej cenie, niedostępnej w żadnej innej ofercie.

piec_vaillant_ecotec_pro_23kw_q100l_cm450