Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z regulatorem elektronicznym i zdanym obsługiwaniem oraz akcesoriami montażowymi. Jest to propozycja dla klientów, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Rozwiązanie zda egzamin w momencie, kiedy powracamy do domu o różnorakich godzinach i pragniemy sobie niezależnie od nastawy programatora 7 dniowego zapewnić optymalną temperaturę. Pakiet ten jest również najlepszym wyborem do grzania wnętrz domów letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu programowaniu można uruchomić ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoprzylepna siatka – ułatwia układanie oraz zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju wprost pod kafelkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc sprawia, że jest przeznaczona do grzania głównego, jak i do zastępczego dając szybkie podgrzewanie posadzki.

– dotykowy wyświetlacz z prostym menu to prostota uruchomienia oraz obsługi,

– panel WiFi – umożliwia bezprzewodowo sterować i prościej ustawić sterownik tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez wybrane łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzewcza sprzedawana jest w nawoju o wymiarze 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać w celu dopasowania do wybranego układu podłogi. Szczegółowe wiadomości odnoszące się do układania maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Skład kompletu:

– mata grzejna Elektra z serii MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– regulator z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i programatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.