Nagrzewnie wodne powietrza w pakiecie Leo Uno 20

Wodna nagrzewnica powietrza w zestawie z automatyką sterującą przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztaty, powierzchnie handlowe.
Skuteczność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury wody w układzie CO, warunków w pomieszczeniu i od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania powinien zapewnić także odpowiednią ilość ciepłej wody w ilości np. 800 litrów na godzinę.

Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna powietrza w zestawie Leo Quattro 120.

To rozwiązanie jest najlepsze dla każdego kto chce kupić kompletny zestaw. Najważniejsza kwestia to ta że taki pakiet zawiera wszystkie kluczowe detale potrzebne do montażu. Otrzymujesz nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, automatycznyregulator temperatury z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne rury i dodatkowo powielacz sterowania. Całość gwarantuje uniknięcia wpadki pod czas uruchomienia. Dodatkowo jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach zestawu.
Bardzo ważną kwestią jest prawidłowy dobór zestawów tak aby zapewnić odpowiednią moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba brać pod uwagę ilość potrzebnego ciepła, temperaturę zasilania. Dokładny opis procedury jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica wodna. Nagrzewnice w zestawachLeo Due kupisz w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz klasycznych nie tylko w Krakowie.