Podgrzewacz zasilany energią elektryczną Slim 50L 360x810mm


Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz c.w. typu Slim jest specjalnie zbudowany do pomieszczeń o małej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 360mm zabiera dużo mniej obszaru niż tradycyjne podgrzewacze. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do instalacji ponad źródłem pozyskania wody. Ogrzewacz zasilany prądem Kospel Slim 50L 360x810mm posiada moc znamionową 2000W i zasilany jest prądem 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje budowa pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i zabezpieczony równą warstwą na całej powierzchni specjalistyczną emalią o właściwie dobranej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość pojemnika a także niższe koszty eksploatacji w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Bojler pojemnościowy Slim mają możliwość regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 stopni C. Dodatkowo posiada nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny pozwala na ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z potrzebami przy pomocy smartfona i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z ogrzewacza.