Regulator ogrzewania Elektra Toruń

Innowacyjny, internetowy termostat OWD5 – opisanie produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI scala w jednym urządzeniu walory nowoczesnego termostatu programowalnego z opcją bezprzewodowego regulowania przez internet.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, podłogowym wodnym , grzejnikami elektrycznymi, kaloryferami CO.

Wyposażony jest w działający na dotyk fronto przekątnej dwa cale. Podstawowym atutem jest wielobarwny, reagujący na dotyk ekran i zdalne sterowanie za pomocą komputera. Daje możliwość programowania ciepła w cyklu dobowym oraz 7 dniowym. Sterownik nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłoża i zna, w jakim momencie należy włączyć lub odłączyć źródło ogrzewania, aby otrzymać nadaną temperaturę o ustalonej okresie w ciągu dnia. Schemat programowania może wynosić do 6 trybów w ciągu doby. Jest możliwość przypisania do pojedynczego zdarzenia oddzielnej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • wysoka dokładność ustawianej ciepłoty,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu ogrzewania i miejsca – dla tego potrafi wcześniej włączyć ogrzewanie aby osiągnąć żądaną temperaturę o konkretnej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez tablet – zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury niezależnie gdzie od statusu gdzie się mieścisz – starczy zainstalować apkę na smartfon – masz możliwość regulować aż kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku polskim,

Termoregulator przesyłany jest z sondą temperatury powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Modułowa osłona pozwala na montaż w ramkach różnych wytwórców np w celu integracji z załącznikami oświetlenia.