Sterownik do ogrzewania podłogowego

Termostat do ogrzewania podłogowego Ekocontrol to elektroniczny termostat wyposażony w 2 czujniki temperatury. Pozwala mu to dokładnie mierzyć temp. w pomieszczeniu jak i temperaturę podłogi. Monitorowanie temperatury posadzki jest ważne ponieważ bardzo wysoka temperatura podłogi jest szkodliwa w dłuższym okresie czasu. Drugim powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku parkietu aby uchronić je przed zniszczeniem.

TermostatElektra Ekocontrolposiada także programator tygodniowy.Zapewnia on możliwość ustawienia niższej temperatury lub wyłączenie systemu na godziny nocne w ciągu dnia gdy nikt nie korzysta z mieszkania. Daje to możliwość w sposób wyraźny ograniczyć koszty energii.
Kluczowe właściwości omawianego sterownika to:
Użyteczne obciążenie 16A daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzejnych.Podtrzymanie programów w przypadku zaniku zasilania 230V.Dwa czujniki temperaturyregulacja ogrzewania w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na cały tydzień.Kalibracja sensorów konieczna gdy czujnik podłogowy lub regulator zamontujemy w nietypowej lokalizacji.

http://sklep.grzejniki-purmo.com/sterownik-ogrzewania-podlogowego-elektra-ekocontrol