Mata grzewcza Elektra WoodPack70 910W powierzchnia 13m2 regulator cyfrowy

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 13m2,

Opis

Do instalacji ogrzewania podłogowego pod terakotę polecam polskie maty grzewcze marki Elektra. Firma stosuje sprawdzoną technologię i udziela fabryczną rozszerzoną gwarancję na swoje produkty.

Przykładem zestawu dla instalatora jest Mata grzewcza Elektra WoodPack70 910W powierzchnia 13m2 regulator cyfrowy   Numer katalogowy: ISM-01-Z0360

Dodatkowe informacje:

WoodPack70 to zestaw kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego pod panele {lub parkiet drewniany} składający się z maty grzewczej Elektra i regulatora elektronicznego. Mata WoodTec70 przeznaczona jest do ogrzewania zasadniczego (dla budynków wybudowanych w/g standardów od roku 2017) oraz do ogrzewania dodatkowego i zapewnienia komfortu ciepłej podłogi w budynkach o niższym standardzie izolacji termicznej.

W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu paneli (drewna).

Zobacz na filmie jak łatwo zamontować ogrzewanie podłogowe pod panelami.

Dodatkowe informacje dotyczące przygotowania podłoża, montażu i podłączenia maty znajdziesz w dokumentacji technicznej.
Zawartość pakietu

  • mata grzewcze elektra z serii WoodTec70 o grubości 2,8mm – jednostronnie zasilana – zobacz jak łatwo podłączyć.
  • elektroniczny regulator temperatury ELEKTRA ELR20 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rury peszlowe łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator,
Jeżeli ogrzewania powierzchnia w pomieszczeniu jest większa, wystarczy zamówić dodatkową matę Elektra WoodTec70 i podłączyć ją pod ten sam regulator. Regulator może samodzielnie zasilać kilka takich mat o łącznej powierzchni do 50m2 w jednym pomieszczeniu.


Gwarancja producenta (polski producent)

  • mata grzewcza (polski producent): 10lat,
  • regulator temperatury: 2 lata.