CzujnikTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie plusy skomplikowanego termostatu elektronicznego z funkcją bezprzewodowego programowania przez internet.Umożliwia sterowanie układem grzewczym: podłogowym elektrycznym, podłogówką wodną, grzejnikami elektrycznymi, kaloryferami do instacji wodnej. Zawiera dotykowy wyświetlacz o wielkości dwóch cali. Głównym walorem jest kolorowy, wyświetlacz z funkcją dotykową i bezprzewodowe programowanie poprzez smartfon. Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI daje szansę ustawień temperatury w cyklu 24 – godzinnym i 7 dniowym. Czujnik zapamiętuje szczegóły bezwładności cieplnej podłoża i wie, w jakim momencie musi uruchomić lub wyłączyć grzanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o wskazanej porze dnia. System oprogramowania obejmuje 6 trybów w ciągu doby. Istnieje sposobność przypisania do wybranego trybu wybranej temperatury.
To co najważniejsze:
-wysoka dokładność uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczenie się bezwładności układu grzania i wnętrza – dzięki temu umie wcześniej uruchomić ogrzewanie, by otrzymać ustawioną temperaturę o ustawionej godzinie,
– bezprzewodowe programowanie przez internet – zdalna weryfikacja i sposobność zmian temperatury bez względu na miejsca, w którym się znajdujesz – wystarczy pobrać aplikację na smartfon – możesz sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-szczegółowa eksploatacja po polsku
Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na montaż w ramkach innych producentów, np by zintegrować z włącznikami światła. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Okres gwarancji 2 lata.