System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór detali stworzonych do tworzenia optymalnej w kosztach garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest bardzo prosty. Polega on na montażu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. W taki sposób można stworzyć użyteczny system przechowywania, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zaletą systemu elfa jest możność zamiany ułożenia pojedynczych detali w każdej chwili lub rozszerzenia całego układu. Dostęp do przechowywanych ubrań jest ułatwiony dzięki wysuwanym detalom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Idealnym uzupełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna seria towarów wyprodukowanych z prawdziwego drewna, do kupienia w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz stylu tym samym oferując maksimum wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie łączyć, właściwie dopasowując do swoich wymogów stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez użycia narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.

system_elfa_classic