Zasilany prądem bieżący podgrzewacz wody Amicus EPO2

Zasilane prądem podgrzewacze zimnej wody Amicus EPO2 to ciśnieniowe urządzenia do szybkiego, przepływowego podgrzania wody użytkowej. Podgrzewające przepływowo podgrzewacze to niewielkich wymiarów i tanie urządzenia umożliwiające ekspresowe dostarczenie ciepłej wody użytkowej. Ich podstawową zaletą jest to, że nie są ograniczone zasobnością zasobnika i umożliwiają używanie gorącej wody w wybranym momencie. Wykładnikiem użycia do większej ilości punktów poboru wody jest wyłącznie ich moc.
Firma Kospel w swoim asortymencie proponuje model o wielozadaniowym zastosowaniu, gdyż można go obracać i dzięki temu montaż możliwy jest zarówno nad i pod zlewem. Nie za duże wymiary maszyny pozwalają na instalacje generalnie w dowolnym miejscu.
Zamontowany fabrycznie drobnostrumieniowy perlator gwarantuje komfortowe użytkowanie oraz do 50% oszczędności wody i energii. Zasilane są do instalacji 230V. W zależności od zapotrzebowania ciepłej wody użytkowej do punktów odbioru montuje się podgrzewacz od 3,5 kW przy podłączeniu do umywalki. Od 4,5kW w przypadku zasilania dwóch umywalek równocześnie. Przy używaniu zlewu zalecane jest zamontowanie urządzenia od 5,5kW. Wydajność urządzenia pozwala na uzyskanie nawet 2,9 l/minutę ciepłej wody. Każde z urządzeń ma atest higieniczny.

podgrzewacz_przepływowy_amicus_epo2