DomoPlus ? gniazdo wtykowe z plusem czyli na płaską plus kątową wtyczkę

Pewność to fundament. Jest to bardzo ważne tam, gdzie są nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów, a dokładnie energii elektrycznej i wody. Tylko gniazda DomoPlus pozwalają na przyłączenie i działanie sieci elektrycznej w okolicznościach narażenia na działanie wody.
Dobrze spełniają swoją rolę w przydomowych ogródkach. W przypadku podpięcia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy zadbać o oświetlenie naszego domu. Nie musimy martwić się o typ wtyczki jaką mamy. Niezależnie czy podepniemy urządzenie z płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zatrzasnąć i uzyskać pełną hermetyczność. Umożliwia to, niestety nie mała konstrukcja gniazda. Stosowna głębokość i ruszająca się wkładka umożliwia owe funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy ochrania i uszczelnia wystający kabel zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w przypadku działania w trudnych warunkach jak kurz, wilgotność, opady deszczu czy opady śniegu.
Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazdek natynkowych można zamontować je w małej zbiorczej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to doskonałe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdko do zastosowania domowego w niezwykłych warunkach.

scame_domoplus_podtynkowe